Akmens ventiliuojami fasadai

Kuriant gyvenamojo būsto ar komercinio pastato fasadą, viena patvariausių ir patikimiausių medžiagų yra akmuo, kurį drąsiai galima vadinti ilgai tarnaujančia investicija, nenusidėvinčia ir nekeičiančia savo pirminio pavidalo ištisus dešimtmečius. Be kita ko, tai - ekologiškas, tūkstantmetes tradicijas menantis namo fasado dekoravimo būdas, kurį pasaulis vertina iki pat šių dienų.

UAB ''Aroneka'' sutelkta patyrusių profesionalų komanda atlieka įvairius akmens fasadų apdailos darbus. Atsižvelgiant į erdvę, klimato sąlygas bei kliento poreikius, pasiūlysime tinkamiausią variantą iš plačios pasirinkimo paletės, pasižyminčios skirtingomis akmens rūšimis, spalvų dermėmis, formomis, dydžiais, faktūra ir raštais. Jeigu turite nuosavo akmens, mielai pakonsultuosime, kaip geriausia jį būtų pritaikyti, bei suteiksime visas reikalingas akmens apdirbimo paslaugas - nuo tradicinių metodų iki sudėtingų technologijų panaudojimo.

Galimybės panaudoti natūralų akmenį eksterjere yra beribės, kadangi jį galima derinti su kitomis medžiagomis - mediniais, stikliniais ar metaliniais elementais. Ieškantiems ko nors ypatingo, galime pasiūlyti įvairių dydžių bei spalvų natūralių akmenų, kurie gali pasitarnauti kaip atskiras fasado akcentas.

Galerijoje kviečiame susipažinti su mūsų įgyvendintais darbais.

 

Susisiekite