Akmens apdaila interjere

Mūsų įmonėje dirba patyrusių specialistų komanda, kuri per ilgus darbo metus puikiai perprato šį sudėtingą gamtos kūrinį - akmenį - ir yra pasiruošusi rasti jam deramą vietą Jūsų patalpose. Kadangi skirtingos akmens rūšys pasižymi kolorito, tekstūros, raštų ir formų įvairove, jį galima pritaikyti bet kokio stiliaus interjeruose - nuo klasikinių iki modernių, nuo minimalistinių iki itin prabangių ir įmantrių.
 
Atlikdami įprastinius užsakymus, remiamės tradiciniais akmens apdirbimo metodais, o prireikus sudėtingesnių sprendimų, pasitelkiame novatoriškas technologijas. Priklausomai nuo paviršiaus, interjerui parinksime tinkamiausios struktūros akmenį.
 
Savo klientams sudarome plačias natūralaus akmens pasirinkimo ir montavimo galimybes. Populiariausi - granitas, marmuras, skalūnas, travertinas, kvarcitas, smiltaimis. Taip pat galime pasiūlyti ir kitokio akmens, kadangi mūsų importuojamų ir montuojamų medžiagų pasiūla pasižymi plačia geografija - nuo Indijos iki Kanados, nuo Kinijos iki Pietų Amerikos.
 
Galerijoje kviečiame susipažinti su mūsų įgyvendintais darbais.

Susisiekite