Apie mūsų įmonę

UAB ''Aroneka'' įsteigėme, norėdami sukurti vieningą ir centralizuotą sistemą, kurioje būtų sutelkti įvairių sričių kvalifikuoti specialistai, drauge kontroliuojantys sudėtingą statybų procesą ir siekiantys bendro tikslo - kokybiško statinio, atitinkančio kliento poreikius.
 
Atliekame visus statybų darbus - nuo sudėtingų komercinių projektų iki ekonominės klasės gyvenamųjų namų, nuo kompleksinio statybų organizavimo iki atskirų statybinių paslaugų teikimo.
 
Taip pat užsiimame prekyba ststybinėmis medžiagomis. Tiesioginiai ryšiai, kuriuos esame užmezgę su užsienio tiekėjais ir gamintojais, leidžia klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės statybines medžiagas už optimaliausią kainą.
 
UAB ''Aroneka'' - tarptautiniu mastu veikianti kompanija: turime atstovų užsienyje, esame mobilūs ir galime pasiekti klientus bet kurioje Europos vietoje. Todėl statybų užsakymus vykdome ir už Lietuvos ribų: mūsų komanda yra įgyvendinusi projektų Švedijoje, Latvijoje, Rusijoje.
 
Glaudus mūsų projektuotojų, inžinierių, konstruktorių ir statybų vadovų bendradarbiavimas, sklandus statybinių medžiagų tiekimas ir paslaugų organizavimas, operatyvi reakcija ir nepriekaištinga darbo kokybė - principai, kuriais remiasi UAB ''Aroneka'' veikla.
 
Mūsų įmonėje dirbantys statybų profesionalai yra sukaupę daugiau nei dešimties metų patirtį. Šiomis žiniomis mielai pasidalinsime ir su Jumis, tad nedvejokite ir kreipkitės - kartu rasime tinkamiausią sprendimą.

Susisiekite