Langai

Viskas Jūsų patogumui, atlikdami statybos ir apdailos darbus gaminame, pristatome į bet kurią vietą ir sumontuojame aliuminio-medienos, medinius, aliuminio ir plastikinius langus.

,,DENMARK PROFILE” MEDIENOS LANGAI - dažniausiai naudojami Skandinavijos šalyse. Jie yra populiarūs pajūrio šalyse dėl atsidarymo į lauką. Esant vėjuotams orams varčia spaudžiama prie staktos, dėl to neprarandamas sandarumas. Atidarymas į lauką taip pat leidžia išnaudoti palangę, sutaupyti erdvę kambaryje. Skandinaviško lango stiklo paketo plotas yra didesnis nei europinio tipo. Langus galime apkaustyti aliuminiu, taip pat galite pasirinkti norimą varstymo tipą, spalvą, stiklo paketą, medieną. 

ALIUMINIO - MEDIENOS LANGAI - praktiškas pasirinkimas visiems, neabejingiems medžio grožiui, tačiau besirūpinantiems lango rėmo ilgaamžiškumu. Šie langai iš išorės padengiami aliuminiu, kuris apsaugo medinį langą nuo nepalankių klimato sąlygų. Euro 92 profilio ir Euro 78 mediniai langai apkaustyti aliuminiu iš lauko pusės.

MEDINIAI LANGAI - jaučiantiems natūralumo, jaukumo ir tradicijos poreikį. Jie gerai sulaiko šilumą, izoliuoja garsą, yra ekologiški. Mediniai langai "kvėpuoja" ir šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą. Euro 92 softline ir Euro 78 softline medinių langų privalumai – šilumos taupymas, tvirtumas, aukštas šviesos pralaidumas, šiuolaikiškas dizainas ir priimtina kaina.

ALIUMINIO LANGAI - patvarūs ir ilgaamžiai. Šie langai gali tarnauti esant plačiam aplinkos temperatūrų intervalui. Gaminiai nereikalauja kasdieninės priežiūros ir jų visai nereikia dažyti. Jie atsparūs kritulių bei aplinkos poveikiui, išlinkimams. Tai puiki investicija į šiltus ir jaukius namus ar šiuolaikišką, minimalistinį interjerą verslo pastatuose.

PLASTIKINIAI LANGAI - Vokietijoje pagaminti VEKA plastikiniai profiliai, kuriuos mes naudojame gamyboje, suteikia langams ir durims dizainą, pritaikytą daugelio tipo pastatų stiliui. PVC penkių ar šešių kamerų profiliai puikiai izoliuoja garsą ir nesideformuoja esant temperatūros svyravimams, taip pat jų puikios izoliacinės savybės padeda sumažinti pastato energijos poreikį.

 

Susisiekite