Virtuvės baldai ir spintos

Viskas Jūsų patogumui, gaminame, montuojame ir pristatome į bet kurią vietą  – klasikinius ir modernius virtuvės baldus, kurie gaminami pagal individualius užsakymus. Funkcionalūs, kokybiški standartiniai bei nestandartiniai virtuvės baldai gaminami, atsižvelgiant į baldų mados tendencijas ir Jūsų norus.
 
Jūsų pasirinkimui įvairių tipų patogios naudoti spintos, spinteles, stalčiai. Virtuvės baldai derinami su Jūsų pasirinkta įmontuojama buitine technika. Baldai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų: medžio masyvo, natūralios medienos faneruotės, dažytų medžio dulkių plokščių (MDF) ar laminuotų medienos drožlių plokščių ir kt., naudojame aukščiausios kokybės BLUM furnitūrą.
 
Taip pat gaminame, montuojame ir pristatome į bet kurią vietą spintas stumdomomis durimis,
kurios pasižymi plačiomis dizaino pasirinkimo galimybėmis ir plačiu pritaikymo spektru. Spintos stumdomomis durimis puikiai montuojamos nišose ar palėpėse. Jūsų patogumui spintose stumdomomis durimis montuojamos specialios apsaugos, neleidžiančioms spintai staigiai užsiverti. Plati spalvų, tekstūrų įvairovė leis Jums išlaisvinti savo fantaziją ir susikurti svajonių spintą.